De coronacrisis heeft enorme impact, maar biedt ook kansen. Uit eerder onderzoek weten we dat door de coronacrisis 44% van de ondernemers is gaan experimenteren met digitalisering zoals de inzet van digitale verkoopkanalen.
Om uw bedrijf te ondersteunen in digitale en internationale zaken start nu een nieuw initiatief. Het wordt gelanceerd door de Euregio Chambers, Zuyd Hogeschool, Agence du Numérique en Basse-Meuse Développement met de hulp van de Europese Unie.
Uitgangspunt is een vragenlijst van 15 vragen. Na het invullen ontvang je direct feedback over je status quo op internationaal en digitaal gebied. Ook krijg je een idee of je je kennis zou kunnen verdiepen. In dat geval helpen we je graag met de verdere stappen. Vul hier de vragenlijst in.
Neem bij vragen gerust contact op via: steven.degroot@zuyd.nl